Lütfen Javascripti Aktif Edin

Limak Uludağ Elektrik Yetkili İşlem Merkezi Edremit'te Hizmetinizde

6.300'ün üzerinde hizmet noktasıyla faaliyet yürüten Faturamatik yeni hizmet noktasını Limak Enerji Uludağ Elektrik iş birliği ile Balıkesir Edremit’te açtı

Limak Enerji Uludağ Elektrik tarafından Balıkesir Edremit’te Faturamatik Yetkili İşlem Merkezi (YİM) hizmete açıldı.

LİMAK Holding Hizmetlerinin daha hızlı ve kolay bir şekilde müşterilerine ulaşmasını hedefleyen Limak Uludağ Elektirik, Faturamatik güvencesi ile müşterilerinin evlerine en yakın noktaya götürmek için çalışmaya devam ediyor.  

Müşteri memnuniyetini önemseyen Limak Uludağ Elektirik, müşterilerinin Faturamatik aracılığı ile herhangi bir bedel ödemeden YİM'lerde tahsilat başta olmak üzere abonelik, indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifeler, fatura ödeme gibi birçok işlemi yapabilmesi için çalışmaya devam ediyor. Ayrıca müşteriler anlaşmalı şirketler üzerinden Türktelekom, Vodafone, Digiturk, Dsmart gibi birçok kurumun abonelik işlemleri, mağaza içine konumlandırılan tabletler üzerinden sigorta teklifleri, kampanyalı sıfır ve ikinci el cep telefonu ve aksesuarlarına ulaşabilirler. Faturamatik Yetkili İşlem Merkezlerinde müşteriler daha konforlu, ferah mekanlarda işlemlerini kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilecekler.

Mağaza Adres: Soğan Yemez Mah. Sıtkı Paşa Cad. No:10/2 Edremit / BALIKESİR 

© Copyright 2015, All Rights Reserved