Lütfen Javascripti Aktif Edin

2MENERJI ELKTRİK FATURA ÖDEMESİ

2MENERJI ELKTRİK FATURA ÖDEMESİ

2MENERJI  ELEKTRİK FATURA  ÖDEMESİ


Ortak Marketim olarak 2MENERJI firmasının elektrik faturalarını online ve kredi kartına 9 ay taksit imkanı ile ödemenizi sağlıyor. Siz değerli müşterilerimizin 2MENERJI - 2M ENERJİ TOPTAN ELKTRİK firmasını elektrik borçlarınızı kolay, güvenilir ve 9 ay taksit imkanı ile ödemesini yapıyoruz. 


2MENERJI - 2M ENERJİ TOPTAN ELKTRİK

2M Enerji gelişen piyasa şartlarında, kendini sürekli yenileyerek, serbest tüketicilere indirimli elektrik tedarik hizmeti sağlamak üzere kurulmuş bir şirkettir.

Şirketimiz ETS Grubu ve Voyage Otelcilik Grubu ortaklarından Sn. Mehmet Nuri Ersoy ve enerji sektöründe uzun yıllar deneyimi olan Sn. Mehmet Yükselen tarafından yönetilmektedir.

Günümüzde işletmelerin maliyetlerinin önemli bir bölümünü elektrik faturaları oluşturmaktadır. 2M Enerji olarak biz, müşterilerimize indirimli elektrik imkanı sağlamak ve elektrik maliyetlerini azaltmak amacındayız. Enerji sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek siz müşterilerimizi bu yeniliklerden haberdar eder, en ucuz elektriği 2M Enerji kalitesi ile tedarik etmenizi sağlarız.

Aynı zamanda 2MENERJI - 2M ENERJİ TOPTAN ELKTRİK firmasını indirilimli elektrik özelliklerinden de faydalana bilirsiniz. 


İndirimli Elektrik.

Yıllık tüketiminiz 3600 kWh’dan fazla ise, yani aylık ortalama 120TL'den fazla elektrik faturası ödüyorsanız, siz de Serbest Tüketici konumdasınız ve ucuz elektrik kullanmaya başlayabilirsiniz. İndirimli elektriğin diğer "pahalı" elektrikten hiçbir farkı yoktur. Tedarikçi firmanızı değiştirip siz de elektriğinizi 2M Enerji'den alarak daha ucuza kullanabilir ve elektrik giderlerinizi azaltabilirsiniz. Tasarruf etmek artık sizin de elinizde.


© Copyright 2015, All Rights Reserved