Lütfen Javascripti Aktif Edin

ortakmarketim.com, CT GRUP Şirketleri bünyesinde kurulmuş bir Faturamatik markasıdır. Fatura Tahsilat Sektörüne öncülük eden Faturamatik, 1999 yılında kurulmuş ve 2003 yılına kadar gerekli hukuki ve alt yapı çalışmalarını tamamlayarak Türkiye genelinde temsilcilikler vermeye başlamıştır.

4.700 den fazla ödeme noktası bulunan Faturamatik, ayda 2.000.000’dan fazla müşteriye ulaşmakta ve yine aylık 4.770.213’un üzerinde fatura tahsilatına aracılık etmektedir.

17 yıllık tecrübesi ile kendi sektörüne liderlik eden Faturamatik, bunun bilinci ve sorumluluğu ile hareket etmeye devam etmektedir. Şimdi yine bir yeniliğe imza atan Faturamatik, ortakmarketim.com projesiyle, Fatura tahsilatlarını veznelere giderek ödeme yapmak istemeyen ve çağımızın avantajlarını kullanarak tek bir noktadan tüm faturalarını ödemek isteyen müşterileri için bir platform oluşturmuştur.

Oluşturulan bu Platform sayesinde, artık hem fatura ödemek çok kolay, hem de faturaları takip etmek ve ödenmiş faturaları raporlamak çok kolay olacak. ortakmarketim.com Platformu, müşterilerimize, kolayca ve güvenle faturalarını ödeyebilecekleri bir platform olmasının yanı sıra, kısa bir süre içerisinde tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir ortak market olma hedefi ile hazırlanmıştır.

Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş’nin altyapısı ve Banka Garantörlüğünde 7/24 Faturalarınızı sorgulayabilir, Online olarak faturalarınızı ödeyebilir, hatta geçmiş ödeme yaptığını faturalarınızı görebilir ve takip edebilirsiniz.

Üstelik, Ücretsiz olarak verilen Fatura Takip hizmet ve SMS ile Fatura hatırlatma hizmeti sayesinde, fatura tarihlerinizi kaçırmak gibi bir sorununuz kalmayacak. Faturamatik, ortakmarketim.com platformunun ödeme servisini Bankacılık Düzenleme Denetleme Kurumunun yasalara dayalı olarak yaptığı düzenlemeler çerçevesinde kurumlarla anlaşmalı olarak TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş ve AKBANK alt yapısı ve güvencesinde kurum hesaplarına aktarmaktadır.

Bu kapsamda Faturamatik, müşterilerinin elektrik, telefon, su, doğalgaz, GSM gibi 300 kuruma ait faturalarının ödeme işlemi gerçekleştirmektedir. Faturamatik Elektronik Para Ve Ödeme kuruluşu A.Ş, BDDK tarafından düzenlenen 6493 NOLU KANUN'un ÖDEME VE MENKUL KIYMET MUTABAKAT SİSTEMLERİNİN FAALİYETLERİ HAKKINDA YÖNETMELİĞİN 13 üncü maddesinin birinci fıkrasında yer alan “Kuruluş ödeme hizmetlerini temsilci aracılığıyla yürütebilir” ibaresine göre, kanun çerçevesinde faaliyetlerini yürütmek üzere, 11-02-2016 karar ve 6730 karar sayısı ile Lisans almıştır.

İLKELERİMİZ

LİDERLİK

İş Geliştirme, Proje yönetimi ve kurumsal yönetim konularında sağlam bir yapıya, güçlü bir iradeye sahip olmak ve Fatura Tahsilat sektöründe öndeliğe devam etmek.

GÜVENİLİRLİK

Tüm faaliyetlerde, dürüst ve açık davranmak, yasalara ve etik kurallara bağlı kalmak, güvenilirlik, tutarlılıkları sayesinde sektörüne öncü ve örnek olmak.

ETKİNLİK

Tüm faaliyetlerinde proaktif davranarak fırsatları başarıya dönüştürmek; kaynakların etkin kullanıldığı, verimli, karlı bir şirket olmak.

YENİLİKÇİLİK

Dünyadaki, Sektöründeki ve teknolojideki değişiklikleri/gelişmeleri takip etmek; yenilikçilik ve iyileştirme prensiplerini esas alarak, sürekli öğrenme, yaratıcılık becerilerinin geliştirilmesi ve grubun ilerlemesini sağlamak.

GÜVENCEMİZ

ÖDEMENİZİN GÜVENLİĞİ

Faaliyetimiz TEB ve AKBANK ile anlaşmalı yürütülmekte ve banka ile kurulan özel hat bağlantısı üzerinden web servis ile çalışılmaktadır.Tüm faaliyetlerde, dürüst ve açık davranarak, yasalara ve etik kurallara bağlı şekilde çalışılmaktadır.

KARTINIZIN GÜVENLİĞİ

Fatura ödeme sistemi üzerinde 256Bit SSL (Secure Socket Layer) şifreleme güvenliği kullanılmaktadır. Bu şifreleme sayesinde fatura ödeme işlemleriniz banka ve siz arasında gizlenerek , fatura ödeme işlemlerinizi güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlamış olursunuz.

KİŞİSEL GÜVENLİĞİNİZ

BDDK’nın güvenlik politikaları çerçevesinde kart bilgileriniz saklanmamaktadır. Otomatik ödeme talimatı veren müşterilerimiz in kart bilgileri bankanın en üstün güvenlik politikaları ile saklı tutulmakta firmamız tarafından hiç bhiçbirt alınmamaktadır.

© Copyright 2015, All Rights Reserved