Lütfen Javascripti Aktif Edin

ortakmarketim.com, BDDK dan lisanslı bir ödeme kuruluşu olan Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş’nin altyapı ve güvencesiyle, müşterilerin/abonelerin elektrik, su, doğalgaz, telefon vb faturaları ödemek için fatura üreten kurum veznelerine gitmeden, sıra beklemeden, faturasını oturduğu yerden hızlı ve kolay bir şekilde 7/24 online ödemesine imkan tanıyan ortak ödeme platformudur.

Faturamatik altyapısıyla abonelerin/müşterilerinin faturalarını kredi kartına ister tek çekim isterse taksitli bir şekilde ödemesine imkân tanıyan ortakmarketim.com, kayıtlı faturalarım menüsüne eklenen faturaların borçlarını müşterilerine son ödeme günlerinden önce ücretsiz hatırlatmaktadır.

İLKELERİMİZ

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerin ihtiyaçlarının ve isteklerinin karşılanmasını sağlayarak memnuniyet esaslı hizmet vermek.

GÜVENİLİRLİK

Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. güvencesiyle yasal düzenlemelere uygun faaliyette bulunmak.

SÜREKLİLİK

Hizmetlerini müşterilerine etkin ve verimli bir şekilde 7/24 sürekli ulaştırmak.

YENİLİKÇİLİK

Her zaman daha iyisini ve daha yenisini müşterilerine sunmak için ürün ve hizmetlerine yenilerini eklemek.

GÜVENCEMİZ

ÖDEMENİZİN GÜVENLİĞİ

Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. alt yapı ve güvencesiyle yapmış olduğunuz ödemeler, güvenli platformda bankalar aracılığıyla fatura üreten kurum hesaplarına aktarılır.

KARTINIZIN GÜVENLİĞİ

Fatura ödeme sistemi üzerinde 256Bit SSL (Secure Socket Layer) şifreleme güvenliği kullanılmaktadır. Bu şifreleme sayesinde işlemleriniz şifreli ve yüksek güvenlikli platformda gerçekleşir ve kart bilgileriniz saklanmaz.

KİŞİSEL GÜVENLİĞİNİZ

Ortakmarketim.com, 6493 sayılı kanun, Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVVK) ve diğer yasal düzenlemelere uygun bir şekilde faaliyette bulunarak müşterilerine güvenli hizmet sunar.

Faturamatik mobil şubeyi indirerek mobil
cihazlarınızdan tüm işlemleri daha hızlı
ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
© Copyright 2015, All Rights Reserved